Medarbetare

Kontoret Stockholm

eva_001.jpg

Eva Peter, VD

eva@popchoklad.se

christina_002.jpg

Christina Signer, Key Account Manager
christina@popchoklad.se

sara_001.jpg
Sara Malmström
, Administration & Ekonomi
sara@popchoklad.se


malin_001.jpg
Malin Waltrén, Kundsupport och marknad
malin@popchoklad.se

Peter.jpg

Andras Peter, Ekonomi
peter@popchoklad.se

Fältsäljare

Ulf.jpg

Ulf Ljungqvist, Säljare Södra- och Västra Götaland

ulf@popchoklad.se


Micke.jpg

Mikael Perneryd, Säljare norra Stockholm/Mellansverige
mikael@popchoklad.se

Johan.jpg
Johan Bleiweiss, Säljare södra Stockholm/Mellansverige
johan@popchoklad.se


Niklas_001.jpg
Niklas Johansson, Säljare Norr
niklas@popchoklad.se 

jan_001.jpg

Jan Sundberg, Säljare Key Account